~Hakkımızda~


 

ZEMAR2000 ŞİRKETLER GRUBU 2000 yılında Bölgemizde önemli bir boşluk olan zemin problerinin çözümü noktasında sektörel ve bölgelsel bir öncü firma olarak faaliyetine başlamıştır.

Ana ilkesi temel mühendisliğinde zemin problemlerinin çözümü, uygulama ve projelendirilmesi çalışmlarını sürdürmek ve bu perspektif doğrultusunda temel mühendisliği konusunda teknolojik gelişmeler ile paralel hareket ederek ülkemize üstün sorumluluk anlayışı ile kaliteli mühendislik hizmeti vermektir, Zemar2000 alt kademeden üst düzey yöneticilerine kadar zemin konusunda yurt içi ve yurtdışı tecrübelrine sahip bir ekipten oluşmaktadır.

 Özellikle Laboratuvar-zemin etüdü-yerinde dökme betonarme kazık (fore kazık)- kesişen kazık- min kazık, ankraj, enjeksiyon, zemin çivisi, çeşitli tipte istinat duvarları yapımında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız çalışmalarına yurtiçinde ve yutrdışında devam etmektedir.

13  yıllık tecrübe içinde çok sayıda bina, tünel, köprü, karayolu-demiryolu güzergahları, güç santralleri ve su yapılarının geoteknik etüdlerini gerçekleştirmiştir. 

Marka tescilimiz
zemar2000