~Hakkımızda~


ZEMAR2000 ŞİRKETLER GRUBU

          2000 yılında Bölgemizde önemli bir boşluk olan zemin problerinin çözümü noktasında sektörel ve bölgelsel bir öncü firma olarak faaliyetine başlamıştır.

           Ana ilkesi temel mühendisliğinde zemin problemlerinin çözümü, uygulama ve projelendirilmesi çalışmalarını sürdürmek ve bu perspektif doğrultusunda temel mühendisliği konusunda teknolojik gelişmeler ile paralel hareket ederek; ülkemize üstün sorumluluk anlayışı ile kaliteli mühendislik hizmeti vermektir.

           Zemar2000 alt kademeden üst düzey yöneticilerine kadar zemin konusunda yurt içi ve yurtdışı tecrübelrine sahip bir ekipten oluşmaktadır.

          Özellikle Laboratuvar-zemin etüdü-yerinde dökme betonarme kazık (fore kazık)- kesişen kazık- mini kazık, ankraj, enjeksiyon, zemin çivisi, çeşitli tipte istinat duvarları yapımında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız çalışmalarına yurt içinde ve yut dışında devam etmektedir.

          13  yıllık tecrübe içinde çok sayıda bina, tünel, köprü, karayolu-demiryolu güzergahları, güç santralleri ve su yapılarının geoteknik etüdlerini gerçekleştirmiştir.  

           Zemar2000 İhtiyaçlar Doğrultusunda İleri Sondaj Makineleri Ve Konusunda Deneyimli Teknik Personeli İle Türkiye’nin Her Bölgesinde Ve Yurt Dışı Projelerde Zemin Etüt Ve Değerlendirme Raporları Düzenlemektedir. Bünyesinde Gelişmiş Presiometre, Sismik, Rezistivite, Kazık Yükleme Test Aletleri, Kazık Süreklilik Test Aletleri, Baraj Ve Hes Projelerinde Uygulanan Bst Testlerini Kiralama Yoluyla Diğer Firmaların Kullanımına Sunmaktadır. Referanslarından Da Okunacağı Üzere Türkiye’nin Her Noktasında Sondaj Ve Zemin Etüdü Yapan Ve Gerekli Arşiv Çalışmaları Bünyesinde Barındıran Bir Firmadır.

 

Yurdumuzun Çeşitli İllerinde Firmamızla benzer ismi Kullanan Zemar Firmalarının Hiç biriyle Bağlantımız Yoktur. 

 

Marka tescilimiz
marka tescil